.

מדיטציית החיוך


איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי - סניף ישראל שמח להזמין אתכם  לסדנה חוויתית של מדיטציית החיוך, שחרור ממעגל הסבל וחיבור לעצמי

מדיטציית החיוך - הדרך הטבעית לשחרור ממעגל הסבל

מהו הקיום?

נוכל להבין את משמעות הקיום באמצעות ביצוע התבוננות(מדיטציה) על ורד יפהפה וריחני.

פרחים רבים פורחים סביבנו וכל אחד מהם מקסים בצורה ייחודית. כולם מדגימים בפנינו את ההרמוניה הניתנת להשגה.

באמצעות התבוננות (מדיטציה) ביופי ההרמוני של הציפורים החינניות ובאמצעות האזנה לשירתם המופלאה אנו יכולים להבין את משמעות הקיום.

מפעם לפעם הם נותנים לנו אפשרות לחוות הרמוניה ויופי מושלמים ובכך מרמזים שזו בעצם המטרה העילאית של הקיום בעולם הזה.

כאשר הכל מושלם והרמוני, החיוך נולד בצורה ספונטנית. ניתן להבין כי במידה מסוימת תמצית הקיום בעולם הזה מתמקדת ביצירת עולם מושלם, הרמוני ומחייך. אך רק בני האדם, כיצורים החיים המפותחים ביותר נושאים את היכולת ליצור חיוך אמיתי, מופלא והרמוני בסביבתם.

החיוך מופיע בצורה אוטומטית היכן שמושגת ההרמוניה. לחילופין, ההרמוניה המושלמת מושגת היכן שמתבטא החיוך האמיתי. החיוך הינו סימן להרמוניה ולשלמות, הוא מביא לנו הצלחה, סיפוק ומאפשר להשיג כל מטרה.

ההתבוננות בחיוך היא מדיטציית החיוך. כיוון שהחיוך מייצג הרמוניה ושלמות, מדיטציית החיוך מאפשרת דרך להתפתחות והעצמה אישית ולהשגת שלמות ואיזון פנימי.

למעשה גם כאשר עוד לא הגענו לשלמות (ורובנו שרויים במצב הזה), במהלך תהליך ההתפתחות האישית שמתרחש עם תרגול מדיטציית החיוך אנו זוכים לשגשוג בחיינו היומיומיים.

התודעה המוגדרת שלנו מתרחבת ומתמלאת באור ואהבה. אופקים צרים נפתחים לרווחה ומאפשרים לאפשרויות רבות לעלות. יחסי האנוש משתפרים ומחלוקות וריבים נמוגים, הנפש משתחררת מכל הסבל ואנחנו מצליחים להתמודד ולהחלים ממחלות ומכפיתיות.

כל מה שאנחנו עושים ואיך שאנחנו פועלים נושא בחובו פירות מחייכים והתודעה המועשרת מתמלאת בסבלנות ונחמדות אין קץ.

למה מדיטציית החיוך?

מודל שלושת המקורות ורצף שלושת המקורות מציגים את הסדר הבסיסי בעולמנו. חוסר יכולת להבחין בכך שהעולם שלנו בנוי ומאורגן על פי חוקיות מסוימת הינה סימן לבורות.

ובברות ובצרות האופקים, נמצא שורש הסבל.

הניוטרו מאפשר להתעלות מעל המגבלות ולהסיר את מעטה הבורות.

לכח הניוטרו לא יכולים להיות מכשולים ולכן הבורות נעלמת באופן אוטומטי ונוצרת האפשרות לראות את העולם המקסים, המופלא והמסודר ללא כל עיוות כשברקע נסוך החיוך הבלתי נראה.

החיוך אינו רק תדר מרפא אלא מהווה כלי לחיבור לנשמה ולמקור. הדרך לחיים בחיוך הינה דרך שדורשת עבודה. עיקר העבודה הינה התמודדות עם הפנימיות שבנו, עם דפוסי מחשבה "מהפנטים" שמונעים מאתנו לחיות כאן ועכשיו ולחוות את המציאות כפי שהיא. החיוך מאפשר לנו לשחרר ולהשתחרר ומשם להרחיב את התודעה כדרך אל השלמות בחיים האמיתיים. התרגול אינו רק זמני אלא דרך חיים. החיים בחיוך. במהלך הסדנא נלמד טכניקות שונות של מדיטציית החיוך. נלמד כיצד להשתמש בנשימה מחייכת על מנת להביא לריפוי איברים פנימיים. נלמד כיצד להשתמש במדיטציית החיוך על רבדיה השונים בגוף על כל מבניו, מערכותיו ושכבותיו, בנפש על כל רבדיה, בנשמה ובחיים. נלמד כלים לשחרור טראומות עבר וכיצד לכוון לתוצאות פורות בעתיד. נלמד כיצד לבצע מדיטציית החיוך אל העצמי  על מנת להרחיב את התודעה. המפגש והחיבור אל החיוך המקורי (Origin Smile), מאפשר להבחין בטבע המחייך של כל הקיום, בעבר, בהווה ובעתיד ולהתחיל בחיים מחייכים על מנת להביא את החיוך להגשמה בעולם הזה.

למי מתאימה מדיטציית החיוך?

 החיוך הינו מתנת בריאה. הרך הנולד מפתח את החיוך בשלבים הראשונים של התפתחותו וזה כבר מעיד על חשיבות החיוך. מדיטציית החיוך מתאימה לכל אדם ובכל גיל. השיטה פשוטה ליישום ומאפשרת שינוי בהרגלי החיים והעצמה אישית ותודעתית.

כמה זמן יש לתרגל מדיטציית החיוך?

מדיטציית החיוך בשונה ממדיטציות אחרות ניתן לתרגל בכל מקום ובכל מצב, הנשימה המחייכת הינה הבסיס למדיטציית החיוך. לאחר שלבי התרגול הבסיסיים אפשר להגיע להישגים מרשימים גם בתרגול של דקות ספורות מספר פעמים ביום. מדיטציית החיוך אינה רק תרגול של מס' דקות ביום, אלא דרך של חיים בחיוך.

לקבלת מידע ועידכונים אודות סדנאות והשתלמויות מדיטציית החיוך, השאירו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

דואר אלקטרוני *
שם
טלפון סלולארי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.