.

Sam Won Dong - אומנות התנועה של שלושת המקורות

סדנה חוויתית של סופ"ש במכתש רמון

13-15.5.21 עם ד"ר זוהר יגיל

תנועת שלושת המקורות, פותחה ע"י פרופ' פארק ג'יי וו מדרום קוריאה ונקראה בעבר הטאי צ'י של החיוך. משמעות המושג טאי צ'י הינו פוטנציאל אין סופי, ואת החיוך, אתם כבר מכירים...

בשלב הראשוני תנועת שלושת המקורות כוללת סדרה של 78 תנועות אשר פותחות את הזרימה הספיראלית בגופנו ומאפשרת איזון גוף נפש והתאמת תדרים עם היקום סביבנו בצורת מדיטציה של תנועה.

הינכם מוזמנים לסדנא חוויתית של לימוד אומנות התנועה הספיראלית על פי שלושת המקורות, ה-Sam Won Dong   עם ד"ר זוהר יגיל.

הסדנא תתקיים בשישי-שבת 13-15.5.21 בבי"ס שדה הר הנגב השוכן על שפת מכתש רמון.

האירוח כולל פנסיון מלא, ארוחות כשרות ובית כנסת.

בית ספר שדה הר הנגב שוכן על שפת מכתש רמון ומשקיף על נופו המרהיב, כשלושה ק"מ מערבית למצפה רמון. ונהנה ממזג אוויר נעים ונוח בכל ימות השנה בזכות גובהו הרב: 900 מ' מעל פני הים. המרחב סמוך לאתרי הטיול הייחודיים ולאטרקציות התיירותיות המרתקות של הר הנגב וארץ המכתשים.

מחיר הסדנה:

עלות הסדנה למשתתף בחדר זוגי הינו 2250 ₪.

עלות הסדנה לחבר איגוד הסו-ג'וק הישראלי בחדר זוגי הינו 1500 ₪.

 • תוספת עבור לינה לאדם בחדר יחיד 280 ₪ עבור 2 לילות.

המחיר כולל:

 • 3 ימי תרגול מלאים – תוכנית מלאה של 3 ימי טיול ופעילויות חווייתיות.
 • סמינר עומק בקבוצה קטנה של חברים ומשפחה - עד 30 חברים בלבד.
 • הסמינר מורכב מהרצאות משותפות ובתרגול בקבוצות מתחילים וקבוצות מתקדמים.
 • 3 לילות, לינה בבית ספר רמון. אירוח בסיסי ונעים, הרבה שקט, אינטימיות ושקיעות מדהימות. נוף קסום מבחוץ ואלמנטים טבעיים מדבריים מבית.
 • תחבורה: התיכנון הינו לחסוך ככל שניתן, בעלויות התחבורה היקרות, ומשהייה במרחבים סגורים לזמן ממושך. מניסיון שצברנו וממשובים שקבלנו, ההגעה והחזרה לסמינר, נסיעה למסלולים מעגליים ולפעילות ערב תעשה ברכבים פרטיים של החברים.
 • הדרכה:
 • ד"ר זוהר יגיל, יו"ר איגוד הסו-ג'וק הישראלי, יו"ר מחלקת המחקר והפיתוח של איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי
 • כוכי גמליאלי, מורה בכירה באיגוד הסו-ג'וק הבינלאומי ומדריכה מוסמכת לסאם ואן דונג מטעם איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי
 • אילה דנון, מורה ומטפלת מוסמכת בסו-ג'וק ומדריכת סאם ואן דונג, מתגוררת במצפה רמון בשלוש שנים האחרונות, מאוהבת במקום, בטבע הסובב ובאנשיו. מתרגלת סאם ואן דונג כל בוקר על שפת המכתש. אילה אחראית על הגיחות הקצרות לשפת המכתש ולהסברים.
 • 2 ארוחות בוקר קלות, יוגורט, פירות, לחמים וממרחים
 • 2 ארוחות צהריים צמחוניות/ טבעוניות וכשרות
 • 2 ארוחות ערב צמחוניות/ טבעוניות וכשרות
 • כיבוד קל, פינת קפה, עוגיות ופירות

גוף האדם הוא צורת חיים המהווה יקום זעיר ומאוזן היטב. מסיבה זו יש לגוף כל מה שצריך על מנת לשמר את החיים שבו ולשרוד בטבע כתופעה אינטגרלית ועצמאית.

תרפיית הסו-ג'וק הינה אחת השיטות היעילות ביותר לטיפול בבעיות בגוף ובנפש. עם זאת מהות השיטה אינה מסתכמת בריפוי אלא בהעלאת המודעות (consciousness) וההבנה של הסדר הבסיסי בעולם כחלק מתהליך של צמיחה והתפתחות רוחנית.

ההבנה של הסדר הבסיסי שקיים בעולם (סדר שלושת המקורות) והביטוי שלו בכל הסובב אותנו מאפשרת לנו התבוננות והבנה עמוקה ושורשית של התהליכים המתרחשים סביבנו. השיטה נפלאה לריפוי אבל גם להבנה של העולם הסובב אותנו מבחינה מולקולארית,חברתית ורוחנית.

אחד מיתרונותיה הגדולים של השיטה הוא שהיא משלבת חוכמה עתיקה שנאספה במשך עידנים מתרבויות שונות יחד עם לוגיקה מודרנית שתואמת את המערכת הרפואית הממסדית. 

ד"ר פארק מין-צ'ול - נשיא איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי

סדרת הטרו - מתוך one step sam won dong

שאלות נפוצות

האם ה-Sam Won Dong  הינה שיטת טיפול?

שיטת ה-Sam Won Dong מבוססת על פתיחת הזרימה הספיראלית בגוף האדם. למעשה היות ובגוף האדם מספר רב של זרימות אנרגטיות, איזון הזרימה הספיראלית מהווה כלי טיפולי עוצמתי ומשמש לריפוי הן מחלות אורטופדיות והן מחלות פנימיות. את האיזון ניתן לבצע בטכניקה של פיתול הגוף שנקראת גם תרפיית הפיתול אשר מיושמת כבר בבתי חולים ברוסיה ובבלקן, תוצאות דומות ניתן להשיג ע"י  תרגול יום יומי של Sam Won Dong.

השיטה משמשת גם ככלי טיפולי וגם לתחזוקה, אולם עיקר הפעולה של התירגול הינה סוג של מדיטציה בתנועה כחלק מתהליך של העלאת המודעות והעצמה אישית.

כמה שלבים יש בלימוד ה-Sam Won Dong?

 שיטת ה-Sam Won Dong כוללת  תרגילי נשימה ומתיחת תעלות אנרגטיות שנקראת Sam Won Gong ואימון Sam Won Dong שכולל צעד אחד, שני צעדים ורצף שלושת המקורות. כמו כן כוללת השיטה תרגולים נוספים דוגמת התעמלות ספיראלית, הטאי צ'י של הפיהוק ועוד.

כמה זמן לוקח להגיע לרמה סבירה?

התירגול הוא מאוד אינדיבידואלי, נהוג לתרגל צעד אחד של Sam Won Dong במשך כשנה ורק לאחר מיכן ללמוד 2 צעדים, רק לאחר כשנתיים כדאי להתחיל להתאמן על הרצף.

לקבלת מידע ועידכונים אודות סדנאות והשתלמויות של אומנות התנועה הספיראלית של שלושת המקורות, ה-Sam won dong

השאירו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

דואר אלקטרוני
שם
טלפון סלולארי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.