.

הסו-ג'וק הינה אחת מתורות המרפא החזקות והמתקדמות ביותר בתחום הרפואה המשלימה.

השיטה משלבת ידע קדום עם לוגיקה מודרנית ומהווה דרך לצמיחה והתפתחות רוחנית לצד טיפול ואיזון יעילים ביותר של הגוף והנפש.

 תרפיית הסו-ג'וק מאחדת בתוכה אלמנטים משיטות טיפול מסורתיות מגוונות ביניהן רפואה קוריאנית, רפואה סינית מסורתית, רפואה הודית, רפלקסולוגיה ועוד.

השיטה פשוטה לשימוש וזמינה לילדים ולמבוגרים, לרופאים, לצוותים רפואיים ולמטפלים מכל התחומים.

תרפיית הסו-ג'וק מהווה את הבסיס ליצירת שיטות טיפול נוספות דוגמת תרפיית הטוויסט, הטאי-צ'י של החיוך ומדיטציית החיוך.

ניתן להקל על כאב או חולי ע"י גירוי הנקודה המתאימה בכף היד, אין צורך במחטים ניתן לגרות בעזרת עיסוי, חימום או קירור, הדבקת זרעים כגון גרגיר כוסמת או פלפל שחור ,צבעים ,אור וטכניקות שונות.

נסו בעצמכם, התוצאות מיידיות!

גוף האדם הוא צורת חיים המהווה יקום זעיר ומאוזן היטב. מסיבה זו יש לגוף כל מה שצריך על מנת לשמר את החיים שבו ולשרוד בטבע כתופעה אינטגרלית ועצמאית.

הטיפול בסו-ג'וק פשוט, יעיל ואלגנטי, נעשה אך ורק על כפות הידיים והרגליים והתוצאות לרוב מידיות

הטיפול בסו-ג'וק מתבצע דרך כפות הידיים והרגליים, גירוי של נקודות הריפוי מתבצע באמצעות עיסוי, צבע, זרעי צמחים, מגנטים, מוקסה, מחטים ועוד.

תרפיית הסו-ג'וק הינה אחת השיטות היעילות ביותר לטיפול בבעיות בגוף ובנפש. עם זאת מהות השיטה אינה מסתכמת בריפוי אלא בהעלאת המודעות (consciousness) וההבנה של הסדר הבסיסי בעולם כחלק מתהליך של צמיחה והתפתחות רוחנית.

ההבנה של הסדר הבסיסי שקיים בעולם (סדר שלושת המקורות) והביטוי שלו בכל הסובב אותנו מאפשרת לנו התבוננות והבנה עמוקה ושורשית של התהליכים המתרחשים סביבנו. השיטה נפלאה לריפוי אבל גם להבנה של העולם הסובב אותנו מבחינה מולקולארית,חברתית ורוחנית.

אחד מיתרונותיה הגדולים של השיטה הוא שהיא משלבת חוכמה עתיקה שנאספה במשך עידנים מתרבויות שונות יחד עם לוגיקה מודרנית שתואמת את המערכת הרפואית הממסדית. 

ד"ר זוהר יגיל - יו"ר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי - סניף ישראל

שעור מבוא מס' 2 עם ד"ר זוהר יגיל - יו"ר איגוד הסו-ג'וק הבינלאומי - סניף ישראל

שאלות נפוצות

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.